Image 1
imageServis - Služby

Pokud klimatizační zařízení nefunguje podle vašich představ, případně nefunguje vůbec, zajistíme vám veškeré opravy klimatizace, průmyslového chlazení a vzduchotechniky. Nabízíme kompletní nabídku služeb průběžného servisu s cílem vybrat ta správná opatření, která odpovídají vašim obchodním potřebám. Snažíme se vždy nabízet rychlé služby a  pokračovat v rozvíjení našich znalostí, abychom mohli v každé situaci poskytnout ty nejlepší služby.OPRAVY
image

Pokud klimatizační zařízení nefunguje podle vašich představ, případně nefunguje vůbec, zajistíme vám veškeré opravy klimatizace, průmyslového chlazení a vzduchotechniky.

REVIZE CHLADIVA
image

Provozovatel chladicího zařízení (tepelného čerpadla) využívajícího jako chladivo F-plyny, má povinnost zajistit u tepelného čerpadla pravidelnou kontrolu těsnosti chladicího okruhu. 

SERVISNÍ PROHLÍDKY
image

Nabízíme kompletní nabídku služeb průběžného servisu s cílem vybrat ta správná opatření, která odpovídají vašim obchodním potřebám.

NÁHRADNÍ DÍLY
Image 1

Spolupracujeme s kvalitními výrobci a díky našemu komplexnímu skladu náhradních dílů jsme schopni rychle reagovat na vaše potřeby.