image
imagePoradíme, jaký vybrat odvlhčovač k bazénu nebo stavbu.

Nabízíme odvlhčovače vlhkosti ve specializovaných řadách - pro bazény, komerční, průmyslové. Široká nabídka odvlhčovačů pro snížení vlhkosti se specializovaným zaměřením. Podívejte se zde na značky, které preferujeme na základě mnohaletých zkušeností. Máte-li zájem o jinou značku nebo konkrétní nabídku, kontaktujte nás, pomůžeme i v těchto případech.  

BAZÉNOVÉ ODVLHČOVAČE  

image

Bazénové odvlhčovače MICROWELL DRY jsou inovativní a vizuálně atraktivní řešení pro vnitřní bazény. Pracují na principu kondenzace, odstraní ji z bazénu a nahradí ji suchým a teplým vzduchem. Jejich účinný výkon se ukázal jako nejlepší ve své třídě. Odstraňují problémy s vlhkostí a udržují zdravé prostředí odstraněním kondenzace a zabezpečením volného ohřevu až 3,5x násobně.

PRŮMYSLOVÉ ODVLHČOVAČE

image

Průmyslové odvlhčovače Microwell jsou vysoce výkonná mobilní zařízení určená na extrakci vysokého objemu vlhkosti. Díky svému robustnému kovovému tělu a plně mobilnímu dizajnu dokáží přinést požadované výsledky i na nejnáročnějších stavbách, čímž zabraňují nákladným škodám a zaručí nepřetržitý provoz s maximální rychlostí odvlhčení.