image
imageGermicidní čistička vzduchu ATHMOSS

Nabízíme Vám velkokapacitní profesionální čistič vzduchu s vysokou účinností. Je vhodný i pro větší prostory až do 600m3. Čistič vzduchu ATHMOSS je výkonný germicidálním čistič na bázi UV-C, doplněný o speciální HEPA filtr na důkladné zachycování bakterií, virů, prachu, pylových zrn a ostatních nečistot ve vnitřních prostorách. Účelem ATHMOSSU je zajistit zdravotně nezávadný vzduch, který dýcháte při práci, při učení, při odpočinku.
 

Čištění a dezinfekce vzduchu pro Váš byznys

Primárně je ATHMOSS určen pro komerční účely.
Pro kavárnu, fitness centrum, ambulanci, čekárna u lékaře, lékárna, open-office, školky a školy, uzavřené sportoviště, prostory společného stravování, domovy důchodců, kulturní domy. Germicidálním čistič vzduchu je vhodné umístit v interiéru všude tam, kde je větší fluktuace osob.

Detailní popis

Funguje na bázi sání vzduchu pomocí ventilátoru. Vzduch z místnosti je předfiltrem očištěný o velké a hrubé nečistoty. Následně je takto očištěný vzduch nasátý do dezinfekční komory, která je vybavena výkonnými UV-C lampami. Dezinfekční komora je vybavena extra reflexním povrchem, který odrazí až 80% emitovaného UV-C záření. Zároveň jsou v desinfekční komoře instalovány vířiče vzduchu, které zpomalují proud vzduchu tzv. Karman efekt. Takto dokáže ATHMOSS efektivně čistit vzduch od nežádoucích mikroorganismů.

Na výstupu z dezinfekční komory je umístěn HEPA filtr H11, který zachytí všechny částice větší než 0,3 μm. Takto očištěný a vydezinfikovaný vzduch je vypuštěn zpět do prostředí. Dezinfekční komora je navržena tak, aby nevypustila žádné světlo UV-C, a proto použití tohoto germicidního čističe vzduchu je možné i při přítomnosti lidí.


 

KLIENTSKÉ CENTRUM - ÚŘADY 

image

 

ATHMOSS je pro lidi bezpečný

UV-C záření je nebezpečné pro lidský organismus (oči, pokožka). Sklo a průhledný plast spolehlivě filtrují UV-C světlo. Germicidní čistič vzduchu Microwell ATHMOSS je navržen tak, aby během svého provozu neemitoval žádné UV-C záření mimo své vnitřní konstrukce. Je tak zcela bezpečný pro dezinfekci prostor v plném provozu za přítomnosti lidí.

KANCELÁŘE - RESTAURACE

image

UV-C záření ničí mikroorganismy

UV-C záření je ultrafialové záření o vlnové délce 253,7 nanometrů. Toto záření způsobuje poškození DNA (poškození buněk) virů a mikrobů, čímž způsobí jejich uhynutí. Vysoká odrazivost a zpomalení vzduchu způsobí delší pobyt virů a mikrobů v dezinfekční komoře a tím zvyšuje jejich expozici vůči UV-C.
 

SPORTOVNÍ CENTRA

image

ATHMOSS 120

Vysoce účinný čistič vzduchu na bázi UV-C vybaven HEPA filtrem pro maximální ochranu.
Určený pro sterilizaci vzduchu ve spektru UV-C 253,7nm všude tam, kde sterilizace klasickými metodami není účinná nebo vzhledem k prostředí nemožná.

Slouží k zabránění přenosu nebezpečných bakterií nebe Viru, které se nacházejí ve vzduchu nebo se přenášejí po kontaktu s infikovanými osobami. Athmoss je přizpůsobeny provozu za přítomnosti lidí.