Image 1
imagePoradíme, jak vybrat klimatizaci do bytu, kanceláře a odborně namontujeme.

Klimatizace je samozřejmě nedílnou součástí interiéru a rozhodovat se tak budete i podle vzhledu a umístění.Všechny moderní klimatizace vynikají ekonomickým provozem, designem, a možností použití jako tepelné čerpadlo. Podívejte se zde na značky, které preferujeme na základě mnohaletých zkušeností. Máte-li zájem o jinou značku nebo konkrétní nabídku, kontaktujte nás, pomůžeme i v těchto případech.  

LG  

image

Invertorový kompresor společnosti LG řeší problémy související s nevhodností, neúčinností a hlukem, takže výsledkem je klimatizace, která chladí rychleji, má delší životnost a během provozu je tišší. Díky 10-ti leté záruce na kompresor se uživatelé mohou těšit z výhod klimatizace společnosti LG delší dobu.  

MIDEA

image

Holdingová společnost MIDEA patří k předním světovým výrobcům klimatizace a zařízení pro domácnosti. V roce 2004 zakládá firma MIDEA joint venture Toshiba Carrier. Tato spolupráce zajišťuje vysokou kvalitu zařízení, a proto MIDEA vyrábí klimatizace pro světoznámé prodejce jako jsou Carrier, Toshiba, Lennox a mnoho další pod jejich vlastním logem. 

GREE

image

Hledáte-li jednoduchou, výkonnou, a přitom úspornou klimatizaci s tichým chodem a šetrností k životnímu prostředí, je GREE tou nejlepší volbou. Tyto zařízení jsou velmi žádané také díky jejich výhodné ceně a tedy dostupnosti opravdu pro každou domácnost nebo kancelář.